Ufaklık Dediğim Komşunun Oğlunun Siki Kocaman Çıktı

Herkese merhaba. Size bende bir seks hikaye anlatmak istiyorum. Bizim eskiden oturduğumuz mahallede çok samimi olduğumuz bir komşu vardı. O kadar yakındık ki onların oğlu Kadirle aramızdan su sızmazdı. Küçükken ben sürekli Kadire ufaklık diye takılırdım. Ama o zamanlar nereden bilebilirdim ki o ufaklığın bir gün büyüyeceğini ve Ufaklık Dediğim Komşunun Oğlunun Siki Kocaman Çıktı ve gelip beni sikeceğini. Bir gün pazara gittik ve sebze meyve seçiyorduk. O anda baktım Kadir karşıdan geliyor. Biz onunla orta düzeyken hep evcilik oynardık.

Bir anda onu karşımda görünce aklıma o günler geldi. Defalarca oyun diye soyunup birbirimizi ellemiştik. Kadirle karşılaştığımızda ikimizde çok şaşırmıştık. Kısa bir konuşmadan sonra numaramı istedi haberleşiriz filan dedi tamam dedim. Pazarcı komşumuz kadire telefon numaramı verdim. Müsait olduğu bir zamanda hemen buluştuk. Kadirle eski zamanların konusu açıldı ve evcilik oynadığımızda ben karı o koca durumlarımızı da ayrıntısına kadar konuşup vay be demiştik. Birbirimizi ellemiştik üstelik onları daha anlatmıştık birbirimize. İstersen delikanlılığımızı tekrar yaşayalım diyen kadiri onayladım ve bizim aynı eve getirdim. Evcilik oynar gibi yine yatağımıza yatacaktık çıplak bir şekilde.

Soyunduk yatağa yattık. Arkamı döndüm arkadan sarıldı kalkmış sikini götüme dayadı daha sonra göğüslerimi sıktı. Arkamda hissettiğim kocaman siki ile götüme bastırıp duruyordu. Evcilikte bunları bu kadar sık yapmıyorduk. Hiç sikişememiştik çünkü kadirin o zamanlarki pipisi şimdi kocaman bir yarrak olmuştu. Arkadan amıma doğru hafif getirdi ve içime soktu sikini. Sıkı sıkı sarıldı uzun bir süre sarılarak bekledi daha sonra ileri geri yaparak amımı sikmeye başladı. Ohhhhhh kocacığımm hadiiii gir içime aşkımmmmm kocam benim hadiii dedikçe kadir kendini kaybetmiş sikiyordu beni. Göğüslerimi her defasında daha fazla sıkıyordu. Bir ayağını üzerime atmış o şekilde iki büklüm durumda fazlası ile haz alarak amımı sikmeye devam ediyordu.

Kafamı hafif arkama çevirmem ile dudaklarıma yapıştı ve nefes nefese sikişe devam ettik. Daha sonra yüz üstü yatarak üzerime çıkmasını sağladım. Kadir hiç sikini amımdan çıkarmadan üzerime çıktı ve boynumu somurarak göğüslerimi kavrayarak üstümde köpek gibi sikiyordu beni. Göbeğinin kalçalarıma deymesi ile şak şak şak sesleri çıkıyordu nefes nefese kalıp tamamen yorulduktan sonra sikini çıkartıp kalçalarıma sürttürerek boşaldı. Kalçalarımdaki dölleri bir bir temizledikten sonra tekrar tekrar ilişkiye girdik. Evciliğimiz gerçek oldu. O günden sonra fırsat buldukça Kadir ile sürekli buluşarak değişik pozisyonlarda evcilik oynamaya devam ettik.

Seks Hikayeleri