Sınıfta Sıraya Dayayıp Arkadan Girdim

Hepinizin sex hikayeleri sevdiğinizi biliyorum. Bu yüzden de hemen sizlere harika seks hikayesi anlatmak istedim. Hemde Lisede siktiğim kız ile yaşadığım hikaye. Adım Murat şu anda 22 yaşındayım ancak bu hikayem 18 yaşındayken lise yıllarımda okulda başımdan geçti. O zamanlar ergeniz tabi aşırı derecede seks isteği duyuyordum. Bizim sınıfta Meltem adında bir kız arkadaşım vardı. Her fırsatta kıyıda köşede birbirimizi eller, öpüşürdük. Ama benim asıl amacım artık sevgilimi sikmekti. Bakire olduğunu biliyordum bu yüzden amından sikmem mümkün değildi ama anal sekse de razıydım diyebilirim. Artık bir delik bulup gireyim de anal olur oral olur fark etmez diye düşünüyordum. Bu fırsat da okulun son günlerinde elime geçti.

Malum lisedeyken okulun son zamanlarında pek derse giren olmaz. Biz de bunu fırsat bildik ve sınıfta sadece sevgilimle ikimiz kaldık. Bol bol öpüşüyor ve birbirimizi elliyorduk. Yine öyle bir gündü ve bu defa ben bu kızı bu sınıfta sikmeye kesin olarak kararlıydım. O gün onu öpüp okşayarak amını parmaklayarak iyice azdırdım. Hatta o kadar ileri gittim ki kız kısa süre sonra onu sikmem için yalvarmaya başlamıştı bile. Ben de hemen gidip kapının açılmaması için arkasına bir sıra dayadım. Sevgilimi de sınıfın en kör noktasına geçirdim ve sıranın üzerine çıkararak eteğinin altından amını yalamaya başladım. Ben amını yaladıkça sevgilim kendini kaybediyor inim inim inliyordu.

Baktım sik beni diye yalvarmaya başladı hemen yarağımı ağzına bastım ve uzun uzun yalattım. Zaten kazık gibi olmuş yarağım boşalacak gibi oluyordu. Ben de kızı sırada domalttım ve göt deliğine yavaş yavaş sokmaya başladım. İlk başta canı çok yandı anlamıştım ama daha sonra işin zevkini almaya başlayınca, daha sert daha sert diye inlemeye başladı. Ben de soktukça en derinlerine kadar ulaşıyordum ve taşaklarım kalçalarına çarptıkça çıkan ses zaten aklımı başımdan almıştı. Siktikçe isteğim arttı ve daha da azgın bir şekilde seriye bağladım. En hızlı halimle 2 dakika daha devam ettikten sonra kızın içine boşaldım. Döllerim kızın içini doldurdu. İkimiz de sonunda rahatladık.

Seks Hikayeleri