Param Çıkışmayınca Benzin Parasını Farklı Ödedim

Selamlar seks hikayeleri severler. Sizlere başımdan geçen ilginç bir anımı anlatmak istiyorum. Param Çıkışmayınca Benzin Parasını Farklı Ödedim

İsmi mi vermeyeyim. ben 34 yaşında esmer hafif balık etli bir kadınım; aslında kendimi hiç beğenmiyorum ama sanırım erkekler balık etli kadınları daha çok seviyorlar veya bana hep bu tarz kadınlardan hoşlanan erkekler denk geliyor olabilir bilmiyorum konu tavlamak ve sevişmek olunca erkek milleti o kadar yalancı oluyor ki ne desem ne yapsam boş şu anda doğruyu bilmek de çok zor 🙂 Öyle ki.. Ben yalnız yaşıyorum ve akşama kadar erkeklerin sürekli tacizine uğruyorum. Eve gidince de bilgisayarımın başına oturup sex hikayeleri okuyup gün içinde en çok dikkatimi çeken adamla birlikte olduğumu hayal edip kendimi tatmin ediyorum.

Ben ailemin yanına gitmek için Edirne’den İstanbul’a doğru yola çıkacaktım zaten ne olduysa benim bu yol maceramda başıma geldi bilmiyorum sizin ilginizi çekecek mi hep birlikte göreceğiz. Yok yok ben görmüyorum ama yorum yazarsanız hikayemi beğenip beğenmediğinizi anlarım hepinize iyi seks hikaye okumalar.

Edirneden istanbula doğru ailemin yanına gitmek için kendi aracımla yola çıktım ailemle bir kaç gün vakit geçirip geri dönecektim.Şehirde aldığım yakıttan sonra istanbula doğru yaklaşırken depoyu tekrar fulleyerek İstanbul’da sıkıntı yaşamak istemedim. Gece 3 civarında bir benzinliğe yanaştım etrafta kimse olmayınca içeri girdim bir bayan vardı ve çalışanların henüz burda olmadığını birazdan geleceklerini söyledi.
O sırada odasından müdür gelip yakıt almak istediğimi sordu. Bende durumu anlattım ardından beraber aracımın yanına gittik. O miktarı tuşlayıp doldurdu 140 Tl ödemem gerekiyordu. Tekrar içeri girip çantamdan cüzdanı aldım. Tam Ödeme yapacaktım ki kartımı önceki benzinlikte unuttuğumu fark ettim. Durumu izah ettim. Müdür ile görüşmem gerektiğini söylediler. Çalışan bayan müdüre durumu izah etti. Ben oldukça mahçup bir şekilde ne olup ne biteceğini bekliyorum. Size hemen gönderirim bu numaram falan diye konuşuyorum. O ara müdür beni tepeden tırnağa süzüyor. Bir şey söylemeden arabamın yanına gitti. Bir süre bakındıktan sonra beni tekrar aracın yanına çağırdığında bunun bir çözümü olduğunu ve başka bir şubelerine ödeme yapabileceğini söyledi. O an içim rahatlamıştı. Tam bu duruma sevinicektim ki 15 dakika beraber olma karşılığında dedi. O an donup kaldım. Ya istediğimi yaparsın yada önce polisi ararım sonra da elemanlara aracın deposuna dolduğum benzini geri çektiririm bir yere de gidemessin dedi. Öylece donup kaldım.
Ne diyosun diye tamam mı yoksa gerekeni yapayım mı diye tekrar sordu. Müdürün tipi fena değildi ama bir anda bu şekilde beni sıkıştırması düşünme yeteneğimi neredeyse kaybettirmişti. Ağzım dan pe-pekii.. diye mırıldandım. Anlamadım dedi. Tamam dedim mecburen. Hadi o zaman diyip kolumdan tutup benzinliğin arka tarafında depo gibi bir yere götürdü. Birlikte içeriye girdikten sonra kapıyı içeriden kapattı ve ışığı açıp kot pantolonunu çıkardı. Yanıma doğru yaklaşıp diz çökememi istedi. Çaresi önünde diz çöktüm. Ellerini saçlarımın arasına doğru sokup kafamı tuttu ve sikini yalatmaya başladı. İstemsizce yalıyordum sikini. Ağzımda iyice büyümüş neredeyse ağzıma sığmamaya başlamıştı. O kafamı iyice kavramış sikini ağzıma iyice bastırıyor neredeyse boğazıma sokmaya çalışıyordu.  Bir süre devam ettikten sonra saçlarımdan çekerek beni yukarı doğru kaldırdı.
Dudaklarıma yumulup öpmeye elleri ilede kalçalarımı avuçlamaya başladı. Sertçe kaçalarımı sıkıyor ve eteğimi yukarı sıyırıp külotumun içinden kalçalarımı avuçlamaya, kalçalarımın arasına sokup arkadan amımı avuçlamaya başladı. Bir yandan avuçluyor bir yandan göt deliğimi parmağı ile zorluyordu. Aynı zamanda da dudakları mı sömürür gibi öpüp dilini ağzımın içine sokuyordu. Bir yandan tedirgindim ama bir yandan da yavaş yavaş ıslanmaya başlamıştım. Sert hareketleri beni yavaş yavaş azdırmaya başlamıştı. Elleri yerinde durmuyor bir önden amımı okşuyor, bir göğüslerimi mıncıklıyor sonra yeniden kalçalarımı sıkıp göt deliğimi parmaklıyordu. Yer itibari ile zaten hoş bir ortam da değildik ve çok tedirgin olmuştum. Bunu yapamayacağım galiba dedim. Ama dinleyen kim.  Beni çevirdi ve varil gibi bir şeye doğru domalttı. Ellerimi üzerine koydum. Arkama geçmiş sikini eline almış kalçalarıma sürtüyor amımın üzerinde gezdiriyordu. Ayakları ile topuklarıma vurarak bacaklarımı ayırmamı söyledi. Dediğini yaptım. Eli ile kalçamı ayırarak sikini götüme zorlamaya başladı. Ordan olmaz yapma ordan acıyor amıma gir dediysem de tükürüp götüme zorlamaya devam etti. Ne kadar kendimi sıksamda götüme girmiş iyice abanıyordu. Canım oldukça yanıyor ama sertçe zorlaya zorlaya devam ettiği içinde çok sesimi çıkartmıyordum. Hoşuma da gitmişti. Ama bir yandan da çıkarmasını söylüyordum ama beni takan kim. Ben yapma çıkar dedikçe o iyice abanıyordu. Hızlanmaya başladıktan kısa bir süre sonra yanma ve acı geçmeye başladı. Farklı bir şeyler oluyor yavaş yavaş zevk alıyordum. Artık götüme daha rahat girip çıkıyor arada sertçe sokuyor o esnada da kasıklarını kalçalarıma bastırıp sikini götümün derinliklerine doğru bastırıyordu.
Kendimi kontrol edemiyordum. Amım iyice ıslanmıştı ve kasılmaya çok acıyor bağırıyordum ama o git gele devam ediyor hiç takmıyordu. Bir süre götümden yaptıktan sonra eğilip kalçalarımı yalamaya ve tokat atmaya başladı. Sonra yere sırt üstü yatırıp bacaklarımın arasına girdi. Sikini amımın deliğine hizaladıktan sonra sert bir şekilde amıma girdi. İyice ıslanmıştım ve onun bu sert halleri beni iyice azdırmıştı. Kollarımı boynuna dolayıp bacaklarımla belini sardım. Oda iyice gaza gelmiş sikini seri ve sert bir şekilde amıma sokuyordu. O esnada o kadar zevk alıyordum ki orgazm olmaya başladım. Nefes alamıyordum artık kollarımı boynundan çektiğimde doğrulup göğüslerimi sıkıp yoğurmaya başladı. Üzerimde ki bluzu iyice yukarı sıyırmış sütyemi aşağı doğru çekip göğüslerimi iyice ortaya çıkartmıştı. Eğilip dudaklarımı öpüyor meme uçlarımı ısırıp yalıyordu. O arada peşpeşe orgazm oluyordum. Sonra doğrulup bacaklarımı topuklarımdan tutup yukarıya kaldırdı. Seri bir şekilde sikmeye devam ediyordu. O poziyosnda o kadar zevk almaya başladım ki peşi peşine orgazm oluyordum. Sikini birden çıkartıp tekrar götüme soktu. Bunu o kadar hızlı bir şekilde yaptı ki bir hamlede köküne kadar sokunca istemsiz bir çığlık attım. Hiç umurunda değildi onun. Aynı tempoda götümü sikiyordu. Bu sefer arkadan da tarifsiz zevk alıyordum. Beynim karıncalanıyor vucudum istemsizce kasılıyordu. O sikini götümden çıkartıp amıma sokuyor bir süre amımı siktikten sonra tekrar götüme sokuyordu. Artık gözlerimi kapatmış zevk dalgaları arasında yüzüyordum. Daha sonra bacaklarımı yere indirdi ve beni yüzükoyun çevirdi. Bacaklarını açıp kalçalarımın altına oturdu ve sikini tekrar götüme sokmaya başladı. Elleri ile omuzuma bastırıyor kasıklarını kalçalarıma sertçe vuruyor, sikini götümün derinliklerine gömüp gömüp çekiyordu. Bir süre sonra üzerime iyice uzandı. Hem sikiyor hem bulduğu yeri öpüyor yalıyordu. En sonunda saçlarımdan tutup götüme boşaldı.
15 dakika dediği 58 dakika sürmüştü. Neredeyse 1 Saat. Bunun 50 dk. sı sikmişti beni. Üzerimde bir süre hırıldanarak bütün döllerinin götüme akmasını bekledi. Daha sonra kalkıp üzerini giyinmeye başladı. Ben ise halen olduğum yerde yatıyordum. İyice bitkinleşmiştim. Uzun zamandır böyle sikilmemiştim ve neredeyse bu şekilde sikilmenin ne kadar zevkli olduğunu unutuyormuşum. Artı birde götten sikilmiştim ki yıllardır kimseye siktirmemiştim götümü. Çaresiz kalınca onu da siktirmiştim. Müdür giyinip depodan çıktı. Bende başkası gelmeden hemen toparlanmalıyım diyerek bir çırpıda ayağa kalkıp klüdomu giydim ve üstümü başımı düzeltio depodan çıktım. Müdür ortalıkta görünmüyordu. Arabam ise pompadan çekilmişti. Arabama bindim anahtarı kontakta görünce hemen çalıştırıp ordan uzaklaştım.
İleride ki bir benzinliğe girip üzerimi başımı düzeltip makyajımı tazeledim ve yoluma devam ettim. Hala yaşadıklarıma şaşıyorum.

Seks Hikayeleri