2

Matbaaya Giren Seksi Çıtır Erotik Hikaye Oku

Merhabalar müsaade ederseniz öncelikle kendimi tanıtmak isterim. Benim ismim Fuat 40 yaşında bir aşırı insanın cazibeli bulduğu olgun anlayışlı ve uyumlu bir insanım. Başımdan geçen sıra dışı lakin zevkli anım çalıştığım matbaada başladı. Bundan birkaç ay öncelikle bir öğle vaktiydi.Karnım çok acıkmış fakat msn deki sohbetin en tatlı yerinde olduğum için masamdaki bilgisayarın başından bir çeşitli kafamı kaldıramıyordum.Tam bu esnada burnuma o kadar çekici bir parfüm kokusu geldi ki sanki bir alev topu burnumdan girip kafamın içini dolaştıktan sonra bacaklarımı titreterek ayaklarımdan çıktı. Bir kaç saniye sonra da kapıdan önden parfüm kokusunu algıladığım afet-i devran girdi. Hayatına yüzlerce bayan girmiş olan ben bile bu güzellik karşısında bir süre donakaldım. Beni kendime bu güzel varlığın yumuşak ve şuh sesi getirdi. elindeki birkaç davetiyeyi sallayarak bana ettiği ilk kelime ‘’neden bunlar böyle basıldı’’oldu. Zeytin siyahı gözlerinden yeşil bakışlarımı ayırmadan elindeki davetiyeleri alıp incelemeye başlayınca bu davetiyelerin bizim matbaada değil iki sokak aşağıdaki matbaada basıldığını anladım. ama hiç bozuntuya vermeden merak buyurmamalarını davetiyelerdeki hatayı telafi edeceğimizi gayet kibar ve entelektüel bir dille anlatmaya başlayınca izin isteyip masamın karşısındaki koltuğa oturdu.

Bir yandan şeker şeyin sorularını yanıtlarken bir yandan da gel bizi doya doya yala dercesine oturunca eteğinin altından ortaya çıkan pürüzsüz esmer bacaklarını ve uçları giydiği dar body i delecekmiş gibi duran mükemmel irilikteki memelerini göz ucuyla süzerken bu hoş manzara karşısında sikimin boxer ımın kenarından kafasını çıkarıp bir yılan gibi bacaklarıma sürtünerek uzadığını hissedebiliyordum. Karşılıklı birer nescafe içtikten sonra laf arasında isminin Canan olduğunu öğrendiğim ve bence sadece sikilmek için yaratılmış olan harika mahluk gitmeye yeltenince davetiyeleri ne zaman almaya geleceğini sordum. Bana kendisinin gelemeyeceğini davetiyeleri büyük ihtimal kocasının almaya geleceğini söyleyince bir an hayal kırıklığı yaşadım fakat derhal kendimi toparlayarak davetiyeleri belki daha erken teslim edebileceğimi mail adresi varsa oradan hem bir örneğini yollayabileceğimi hem de bitip bitmediği meselesinde haber verebileceğimi söyleyince mail adresini bir kağıda yazarak bana verdi. O gittikten sonra mail adresini derhal msn m. ekleyip onunda ara dizi sohbet amacıyla msn ye girmesi için dua ettim.
lakin uzun bekleyişlerim meyvesini bir çeşitli vermedi, nihayet iki gün sonra Canan ın dediği bunun gibi davetiyeleri almaya kocası geldi. Allah için yakışıklı adamdı içimden birbirlerini tam bulmuşlar helal olsun demekten kendimi alamadım. isminin çetin olduğunu öğrendiğim Canan ın kocası 1.80-1.85 boylarında benden hayli uzun hafif kır saçlı 35-40 yaşlarında bir adamdı. Bir şirkette müdür olduğunu davetiyelerin eşi Canan hanımın kuzenine ait olduğunu anlatırken ben eşinin de çalışıp çalışmadığını sorunca önceden hemşire olduğunu fakat sonra mesleğini bıraktığını anlattı. çetin koyu sohbetimizden büyük haz almış olacak ki davetiyeleri teslim etmeme karşın gitmek için hiç acele etmiyordu. Bende dostluğumuzu daha da pekiştirmek için alt çekmecede hususi misafirlerim için sürekli bulundurduğum bir şişe Jack Daniels şafak iki kadeh doldurdum ve karşılıklı yudumlamaya başladık. Zaten yarım olan şişenin dibi göründüğünde ikimizde hayal kırıklığına uğrayınca çetin gülümseyerek benim evdeki dolapta Jack Daniels bulunmaz ama büyük bir şişe JB mevcut dendiğinde içimi bir sıcaklık kaplamışbir lahza için bedenimi nedensiz bir heyecan sarmıştı. Sözlerinin ardından çetin cep telefonunu çıkarınca tahmin ettiğim şeyi yaparak eşini aradı. Akşam yemeğine misafiri olduğunu sevdiği içli köfteden yapmasını tembihleyip sevgi sözcükleriyle telefonu kapadı.

çetin davetiyeleri Canan ın kuzenine teslim etmesi gerektiğini dönüşte beni de alarak birlikte eve gideceğimizi hem o vakte kadar eşinin güzel köftelerini de hazırlamış olacağını söyleyerek yanımdan ayrıldı.Yaklaşık 1-15 saat sonra çetin beni arabasıyla aldı ve evlerine doğru yola çıktık. Evleri büyük ve lüx bir sitenin üçüncü katında görkemli bir daireydi. Kapıda bizi Canan kadın karşıladı. üzerinde gündüz giydiği body den biraz daha bol fakat göğüs kısmı daha açık lila renkli bir bluz altında ise esmer teniyle ahenk sağlamış çapraz alacalı atmaları olan ince uçuk pembe bir etek vardı. Beni doğruca konuk salonuna alarak sorunsuzca bir koltuk gösterdiler. Yaradılış olarak sorunsuz bir insan olduğum için ortama ayak uydurmakta hiç zorluk çekmedim. derhal Canan önüme küçük bir sehpa çetin de büyük bir şişe JB ve yanında bir kase buzla çıkageldi. Hepimiz tanışmamızın şerefine yemekten önce aperatif olarak birer duble whisky içtikten sonra Canan masa hazır dendiğinde birlikte yemek salonuna geçtik. Gerçekten Canan ın içli köfteleri bir harikaydı kocasının özellikle istemesinin sebebini anlamıştım. Sohbet ve fıkralarla dolu uzun yemeğin ardından yine misafir salonuna geçip whisky lerimizi yudumlayarak muhabbete devam ettik.Politikadan coğrafyaya felsefeden parapsikolojiye bir çok aşırı konu için sohbet ettikten sonra konu döndü dolaştı insanoğlunun en eskien kuvvetli ve en orijinal güdüsü olan cinselliğe geldi dayandı. bayanların sexual anatomisi ve psikolojik yapısı hakkındaki engin bilgi birikimim çetin ve Canan ı hayli şaşırtmıştı. Bir ara kadınların orgazm olurken birbirlerinden çok farklı tepkiler verdiklerinden bahsederken ben ağlayanından gülenine küfür edeninden bayılanına kadar bir çok hanım orgazm çeşidine şahit oldun deyince çetin ortaya atılarak Canan da orgazm olurken garip feryat atar demez mi… hemen bu fırsatı değerlendirip en hoşlandığım bayan orgazmı şeklidir deyiverdim. Bu sözlerim üzerine Canan hafifçe başını öne eğdi çetin ise tebessümle eşinin yüzüne bakarken konuyu değiştirme amaçlı siz hiç müzik dinlemez misiniz diye sorunca çetin tabi dinleriz.. hatta çok çok müzik eşliğinde dans dahi ederiz dedi. çetin in bu sözü üzerine bende hadi dans edinde görelim dendiğinde çetin kalkıp player a bir cd koydu. Player da çalan Zeljko Joksimovic in Lane Moje isimli şarkısıydı. Bende bu şarkıyı eskiden buyana çok aşırı sever hala sık sık dinlerim.

Müzik başlayınca çetin karısının elinden tutup ayağa kaldırdı.Karıkoca müzik eşliğinde romantik dakikalar yaşarken bende oturduğum koltuktan hem Canan ın muhteşem kalçalarını seyrediyor hem de whisky mi yudumluyordum.Bir zaman sonra çetin eşinden izin isteyerek lavaboya gideceğini söyleyip bana döndü ve ben gelene kadar karıma eşlik edermisin? diye sordu o an oldukça heyecanlandım..nihayet bu muhteşem varlığa dokunabileceğim diye düşündüm. hemen ayağa kalkarak Canan ı bir elimle ince belinden kavradım ve dans etmeye başladık.Bana bir fasıla parfümün çok fazla hoş..tenine de çok fazla yakışmış..markasını söylersen eşime de alacağım deyince bir müddet bocaladım.Zira kullandığım parfüm açık parfümdü şişesinin üzerinde markası yazmıyordu ve ben ismini çoktan unutmuştum. Yalandan nefret ettiğim için Canan a parfüm meselesinde doğruyu anlatınca sempatisini kazanmış olacağım ki başka elimi de kendi eliyle getirip beline koydu. şimdi Canan la daha yakın dans ediyor ve ılık nefesi yüzümü yalayıp bana eşsiz bir keyif veriyordu. Bu gelişmelerin ardından kısa bir zaman sonra çetin içeriye girerek doğruca koltuğa oturdu. Ona dansa kaldığı yerden devam edebileceğini söyleyince dans edenleri seyretmek daha güzel cevabını verdi. Ben karısıyla dans ederken çetin in ne tepki vereceğinden emin olamadığım için gayri ihtiyari Canan la aramıza biraz mesafe koymayı müsait gördüm.Bir süre bu şekilde dans ettikten sonra çetin oturduğu yerden kalktı ve karısının arkasına geçti. Canan ın belini kavrayan benim ellerimin üzerine ellerini koyarak karısı ortamızda dans etmeye başladık. çetin karısının arkasından bastırdıkça Canan bana doğru daha da yaklaşmak mecburiyetinde kalıyordu. Muhteşem göğüsleri tenime münasebet ettikçe sikim adeta şaha kalkıyor bir lahza öncelikle azat edilmek için pantolonumun fermuarını zorluyordu .O nu ne kadar arzuladığımı belli etmek ve tepkisini ölçmek için Canan ı yavaşça belinden kendime doğru çekerek her ne kadar kocaman memişleri müsaade etmese de taş bunun gibi olmuş sikimi göbek civarına bir değdirip bir çekiyordum. ters bir tepki almayınca sonunda onu belinden sıkıca kavrayıp kazık bu gibi olmuş alev alev yanan sikime iyice bastırdım. Bunlar olurken Canan yarı aralık şehvetli gözleriyle bana bakıyor soluk alış verişleri gittikçe hızlanıyordu. Az sonra çetin müziğin ritmini takip ederek karısını belinden çekip bizi yavaş yavaş koltuğa doğru yaklaştırdı. Kendisi oturduktan sonra karısını da kucağına alınca Canan ın kafası pantolonumun dışından kabarıklığı iyice belli olan sikimle tıpkı hizaya gelmişti.

Ben ayakta dikilirken çetin de boş durmuyo rellerini Canan ın elbisesinin altından sokarak karısının muhteşem memelerini avuçluyor hoyratça hırpalıyordu. Bu pozisyona daha çok kayıtsız kalamayacağımı hissederek taş bu gibi olmuş pantolonumu zorlayan sikimi bir çırpıda dışarı çıkarınca karşısındaki muhteşem siki gören Canan dondurma yalamak için saldıran küçük bir kız benzeri sikimi hasretle ağzına alıp dolgun dudaklarıyla sarmalayarak büyük bir iştahla emmeye başlanmıştır. Karısının büyük bir arzuyla öteki bir erkeğin sikini yaladığını gören çetin daha aktif bir pozisyona geçmek için oturduğu koltuktan kalkınca onun yerine ben oturdum ve Canan ın sikimi daha sorunsuzca yalayabilmesi için bacaklarımı hafif araladım.Yarağımı çetin in karısının ağzından hiç çıkarmadan pozisyon değiştirmiştik. Ben koltukta oturduğumdan sikimi yalamak için domalmış olan Canan ın arkasına geçen kocası karısının eteğini bir hamlede külotuyla birlikte aşağı indirince bende elbisesinin askılarını omuzun dan aşağı iterek kocasının önceden sütyenin altından dışarı çıkardığı muhteşem göğüsleri azat ettim. çetin benim yarım bıraktığım işi tamamlayarak Canan ın beline kadar sıyırdığım askılı bluzu ve son parça olarak sütyenide çıkarınca yarağımı yalamaya doyamayan güzel karıcığının muhteşem esmer vücudu gözlerimizin önüne seriliverdi. Pantolonunu çoktan çıkartmış olan çetin benim arkaya geçmem için işaret edince hiç bırakmak istemeyen Canan ın dudakları arasından sikimi yavaşça çekip arkaya geçtim.çetin de benim yerime oturmuş sikini çoktan karısına yalatmaya başlamıştı.Canan ın arkasında durup şahit olduğum muhteşem manzarayı bir zaman seyrettim.Aman tanrım o ne muhteşem..o ne harikulade bir manzaraydı.Esmer yuvarlakdolgun ve pürüzsüz bir poponun ortasında siyah bir inci gibi parlayan daracık göt deliği ve onun altındaarasından baldan bir nehir geçen mitolojik toth vadisinde kanatlarını açmış al bir kelebek bunun gibi süzülen sikim sikim sikilesi am deliği vardı. hiç bir erkeğin kayıtsız şekilde beş saniyeden fazla bakamayacağı bu manzaraya ben fakat dört saniye dayanabildim ve derhal dizlerimin üzerine çöküp Canan ın kara incisini ve bal kutusunu kana kana yalamaya başladım.

Ben amına götüne usta dil darbeleri attıkça Canan daha çok aşırı domalıyor ve poposunu yüzüme bastırarak kocasının yarrağı ağzında muhteşem keyif iniltileri çıkarıyordu. Bir zaman çetin in karısının amını doya doya dilleyip salgıladığı bütün keyif sıvılarını vantuz gibi içime çekerek iştahla yalayıp yuttuktan sonra damarları patlamak üzere olan yarağımı ait bulunduğu yere dayadım.Sikimi tüm haşmetiyle alev alev yanan ıslak amcığa kökleyince Canan dan çıkan derin bir ohhh sesi tüm sesleri bastırdı.bundan böyle kocasının yarağını yalamayı da bırakmış sikimin verdiği tarifsiz zevkin hazzını tüm hücreleriyle yaşıyordu. Bende yarağımı amına hoyratça köklüyorher pompada taşaklarımın apış arasına vururken çıkardığı sesler odayı çınlatıyordu.Uzun bir süre çetin in karısının amının en yarak girmemiş yerlerini sikimle keşfettikten sonra sıranın kara incisine geldiğini düşünüp iskele babasını kendisini sıkı sıkı kavrayan am dudakları arasından kılıcı kınından sıyırır bunun gibi geri çektim. Zaten am suyuyla iyice ıslanmış yılan benzeri parlayan sikimi Cananın göt deliğine dayadım..göt sikmenin adabını çok fazla iyi bildiğim içim daracık göte yarağımı santim santim sokmaya başladım.Götüne giren her santimde değişik tonlarda acıyla karışık haz çığlıkları atıyoreski Babil tapınak fahişeleri bunun gibi yarağımın önünde mistik kıvrımlar sergiliyordu. Sikimi daracık göt deliğine taşaklarıma kadar köklediğimde kocası da derhal yanıma geldi.

Biricik karısının daracık götüne yabancı bir erkeğin kalın yarağının girdiğini görünce bulunduğu yerde halının üzerine boşalıverdi. Emrime amade muhteşem şişesi doya doya siktikten sonra halının temiz yerine uzanıp Canan ı üzerime çekerek kalın sikime oturttum. Hem amı alttan sikimle pompalıyor hemde ne kadar zamandır hayallerimi süsleyen Diyarbakır karpuzu büyüklüğündeki muhteşem memesi öyle bir iştahla yalayıp emiyordum ki misket büyüklüğündeki uçlarını ağzımda akide şekeri bu gibi eritiyorsex ilahesini zevkten inim inim inletiyordum.Bu esnada banyodan gelen çetin e karısının arkasına geçmesini işaret edince ne yapmak istediğimi anlamış olacak ki derhal belindeki havluyu atıp eşinin arkasında yerini aldı. Ben karısının amını sikerken o da yavaş yavaş göt deliğine sikini sokmaya başladı. Canan ın hem amına hem götüne iki yarak ansızın girerken tarifsiz haz iniltileri içinde bir yandan dudaklarımı sömürüyor bir yandan da erkeklerim benim..sikici kocalarım beni hep böyle iki yarakla aniden sikin..siz benim sevgili kocalarımsınız…diye orgazm çığlıkları atarak sarsıla sarsıla boşaldı. çetin ve ben azgın karısının iyice yarağa doyduğuna kanaat getirdikten sonra onu halının üzerine sırt üstü yatırdık ikimizde ayağa kalkarak Canan ın sağına ve soluna geçip üzerinde siklerimizi ellerimizle sıvazlamaya başladık. Canan baygın gözlerle ne yapacağımızı merak eder bu gibi aşağıdan yukarı bize bakıyor orgazmın verdiği rahatlıkla dizlerini büküp bacaklarını aralamış harikulade amını ve muhteşem memelerini gözlerimizin önüne sermişti. Bir yandan siklerimizi sıvazlayıp bir yandan da bu muhteşem manzarayı seyretmek harika bir duyguydu.ikimizde zevk naraları atarak aynı anda şiddetle orgazm olduk. Altımızda uzanan muhteşem varlığın vücudunu damlacıklar halinde kaplayan spermlerimiz esmer teni üstünde birer çiğ tanesi gibi görünüyordu. Anlattığım anımda güvenlik amacıyla şahıs ve yer isimleri değiştirilerek aktarılmıştır. Okuduğunuz için hepinize teşekkürler.

 

Seks Hikayeleri

Bir Cevap Yazın