Dövmeciye Dövme Yaptırırken Birden İşler Değişti

Selam sex hikayeleri takipçisi arkadaşlar ben İnci. 20 yaşında uzun boylu üniversite öğrencisi bir kızım. Kendimi övmek istemem ama oldukça bakımlı ve güzelim. Ama kötü bir huyum var ben tam bir seks düşkünüyüm. Bunun nedeni ise 18 yaşındaki ilk sevgilim. Çünkü o benim kızlığımı bozdu ve beni tam bir seks manyağı haline getirdi. Sonra da beni kullanıp bir kenara attı. Ben de o günden sonra bütün erkeklerin niyetinin aynı olduğunu düşündüm ve yönetime el attım. Çok kez ilişkiye girdim bundan artık zevk alıp hayatın tadını çıkartıp anı yaşamaya başlamıştım. Anlatacağım seks hikayesinde olduğu gibi. Neyse okulda bir gün yakışıklı bir delikanlı gelerek benimle konuşmak istedi. Sonra da benden ne kadar hoşlandığını anlattı. Ben de ona biraz düşünüp hemen karar veremeyeceğimi söyledim.

Vücudunda çok sayıda dövme olan yakışıklı ve karizmatik bir delikanlıtu. Bununla sevgili olsam kesin bütün okulun gözü bizde olacaktı. Ben de birkaç gün sonra çocuğun teklifini kabul ettim ve bir kafede buluştuk. Orda bir şeyler içerken Kolundaki kuru kafa dövmesi dikkatimmi çekti ve anlamını sormak istedim. Neyse onun için özel bir önemi olduğunu söyledi ve anlatmak istemedi. Ona ben de dövme yaptırmak istiyorum ama korkuyorum dedim. Dövmeci arkadaşı olduğunu ve onunla tanıştıracağını söyledi.

Neyse kafede biraz sohbetin ardından beni dövme yapan arkadaşının iş yerine götürdü. O an gözlerim parladı çünkü dövmeci sevgilimden çok daha yakışıklıydı. Üstelik çok da olgun görünüyordu ben de bayılırım olgun erkeklere. Biraz orada sohbet ettikten sonra nerene dövme yaptırmak istersin dedi. Göğsümün biraz üzerine iki tane kral tacı yapmak istediğimi söyledim. O da tamam yaparız dedi ve bana başka bir güne randevu verdi. Dövmeci gencin dükkanda bir de asistanı vardı. Bana senin için sakıncası varsa bayan olan asistanım da dövmeni yapabilir dedi. Ben de gerek yok dedim. Neyse randevuyu aldım sevgilimle biraz takıldık eve geçtim. Randevu günüm gelince birkaç saat önceden beni aradı ve randevu saatini hatırlattı. Sevgilimin dersi vardı o gelemiyordu ama problem değildi ben tek başıma gittim. Mekana gelince önce bi selamlaştık ve bana bir kahve ikram etti. Sonra da üzerimi çıkartmamı istedi. Hemen bende askılı bodymi çıkardım ve içimde sütyenle kaldım. Dövme için ön hazırlığı tamamladıktan sonra işlemeye başladı.

Göğsümün hemen üzeri oldugu için elini yaklaştırdığında içime bi kıpırtı giriyordu. Bazen eli ile kontrol ediyor bu beni daha da azdırıyordu. Göğüslerimi avcuna alarak hafif bi okşadı ama bu arada hiç bana bakmıyordu. Sadece dövme ile ilgileniyordu bense onunla sikişmek için yanıp tutuşuyordum. Biraz bekledik kuruması için elini her göğsüme getirdiğinde göğüslerim dik ve sertleşmeye başlıyordu. Sonra bana döndü ve zevke mi geldin hayırdır dedi. Anlamıştı onu istediğimi kendini kasma rahat bırak der demez hemen koltuğa yattım ve kendimi ona bıraktım. Sonra makineyi hazırladı ve dövmeyi işlemeye başladı. Çok olmasa da canım yanıyordu. Ben de onun beni siktiğini hayal ederek acıyı hafifletiyordum. Neyse sonunda dövme bitti. Ben de eline sağlık dedim ve bi anda dudaklarına yapıştım. O da bana karşılık verince ateşli bir şekilde sevişmeye başladık. zaten üzerimde bişey yoktu bi anda memelerimi daha güzel okşamaya ve beni daha çok zevke getirmeye başlamıştı. Ona rahat bir yer yok mu dedim. O da hemen asistanına dışarı çıkımasını ve kapıyı kilitlemesini söyledi.

Yalnız kalmıştık artık. Sonra da elleri ile bacaklarımı okşamaya başladı. Hemen Sütyenimi ve taytımı çıkartıp dövme koltuğuna yatıp kendimi ona teslim ettim. O da soyundu ve üzerime gelip sikini amcığıma sürtmeye başladı fazla oyalanmadan içimde bi anda bişey hissettim. Hem çok zevk almıştım hem de canım yanmıştı. Çok hoşuma gidiyordu işte tam da bu. Sert bir şekilde amımın içerisinde gidip gelmeye başlamıştı. Bi eliyle göğüslerimle oynuyor bi yandan beni sertçe sikiyordu. Artık boşalacağımı anlayınca hiç kendimi tutmadım ve sarsılarak rahat bir şekilde boşaldım. Ben boşalırken o da durmadı ve beni sikmeye devam etti. Ben rahatlayınca sikini içinden çıkartıp dinlenmek istedi sanırım hiç beklemeden arkamı dönüp dövmeciye karşı domaldım. O da hemen krem bulup göt deliğimi kremledi ve beklemeden götüme kökledi. Sert sik beni dememe kalmadan kökleyince canım çok yandı ama bir o kadar da zevk alıyordum. Çok sert git gel yapıyordu ve biraz aradan sonra götüme boşalarak oda rahatladı. Sevgilimin haberi olmadan hala kendimi ona siktirmeye devam ediyorum.

Seks Hikayeleri