5

Azgın Dulu Götten Siktim

Bu Seks hikayesi üzerinden 6 ay kadar zaman geçti. Ama ben iş güçten ancak yazmaya fırsat bulabildim. Bizim babamla ortak çalıştırdığımız bir iş yerimiz var. Mobilya işi yapıyoruz. Size anlatacağım hikayem de iş yerine gelen bir müşteri ile aramda başladı. Neyse bir gün mağazada babam yoktu elemanlar ve ben vardım. Afet bir kadın içeriye girdi. Gerçekten de çok seksi görünüyordu. Kadınla ben ilgilenmeye başladım. Neyse yeni ev döşeyecekmiş ve bütün modelleri görmek istediğini söyledi. Ben de göstermek için kadını karlarda dolaştırmaya başladım. Ama kadının öyle bir bakışları vardı ki sanki beni yiyecek gibi duruyordu.Onun bakışlarından ve mobilya bakarken kıvırmalarından aşırı derecede tahrik olmuştum. Neyse kadın istediği mobilyaları seçti ve hesap için odama geçtik. Neyse taksit işini falan konuşmaya başladık. Kadına çay ve sigara da ikram ettim. Tam kaşa bir tipti ve kolayca yatağa gireceği belli oluyordu.

Orada sohbet ederken kadının 32 yaşında ve dul olduğunu da öğrendim. Ama gerçekten muhteşem bir fiziği vardı her erkeği çıldırtacak kadar da işveliydi. Neyse hesabı ödediler ve ne zaman geleceğini sordu kadın. Bende yarın ben getirip kurarım dedim. Tabi kadın bunu duyunca gözleri parladı ve tamam dedi. Ben ertesi sabah erkenden dükkana geldim temizliklik falan yaparken telefon çaldı. Arayan dün gelen dul kadındı. Bana mobilyaların ne zaman geleceğini sordu. Ben de gideceğim saati söyledim.  Zaten evlei yakındı elemanlarla birlikte mobilyaları götürdük. Kadın kapıyı açtığında ben neredeyse küçük dilimi yutacaktım. Dekolteli bir tişört ve mini bir şort giymişti. O kadar seksi görünüyordu ki karşısında çıldırmıştım. Kadın koridorda önümde yürürken o götünü öyle sallıyordu sikmemek için kendimi zor tuttum.

Ben bunları düşünürken bizim elemanlar da eşyaları yerleştirmeye başladılar. Kadın da bana nereye koyacağımızı falan söylüyordu. Neyse işler hafifledi sadece takılacak kapaklar falan kaldı. Ben de elemanlara tamam siz diğer malları götürün bunu ben tamamlarım dedim. Onlar çıktıktan sonra da kalan ufak telefk işleri kendim hallettim. Kadın işim bitince bana bir kahve içmeyi teklif etti. Salona geçtik ve o kahveleri yaparak yanıma geldi. Sohbet ediyorduk ama ben o minnicik şortundan görünen bacaklarından gözlerimi alamıyordum. Neyse sohbet ederken nasıl olduysa konu sekse kadar geşp dayandı. Uzun süredir seks yapmadığını anlatmaya başladı. belli ki kaşar kadın kaşınıyordu. Tabi o anlattıkça da benim sikim kalkmaya başladı. Hemen kalkıp elimi kadının bacaklarına attım ve okşamaya başladım. Dünden razıydı zate. Elim kalçalarına kaydı ve seks için ilk adımı attık.

Azgın kadın birden dudaklarıma yapışıverdi. Hemen üzerimizdekileri çıkarmaya başladık. Kadının gerçekten harika göğüsleri vardı. hemen ağzıma aldım ve yalamaya başladım. tamamen ikimiz de çıpğlak kalmıştık. Kadın hemen sikime indi of bu ney böyle dedi kazma sapımı bu dedi. Ağzına alıp yalamaya başladı ve hadi sok amıma dedi. Ben de hemen kadını tuttum ve koltuğa yatırdım. Daha sikimin ucunu sokmuştum ki kadın altımda siiiikkkkkk parçala koy amıma diye bağırıyordu. Onun çığlıkları arasında sikimi kökledim ve kadını sikmeye başladım. Biraz sonra da ikimiz birden titreyerek boşaldık. Kadın onu bir posta da götğnden sikmemi istedi ve yeniden yarrağımı kaldırarak önümde domaldı. Ben de hemen götüne kökledim. Gerçekten muhteşem götü vardı ve zevkin doruklarına çıktık.

Seks Hikayeleri

Bir Cevap Yazın